Чеський бісер Preciosa оптом

Preciosa Ornela – виробник чеського бісеру і скляних намистин світового класу, особливою популярністю користуються дрібні намистини рокайль, що випускаються цією компанією. Оригінальна технологія виробництва, використовувана чеським виробником, надає виробам унікальних властивостей і найвищої якості, а також дозволяє створювати щонайширший асортимент різних намистин з недорогою ціною.

Виготовлення бісеру

В процесі створення будь-яких намистин використовуються різноколірні скляні трубочки. Їх різні діаметри, профілі поверхні і дірки обумовлюють властивості готового виробу. Намистини отримують методом рубки, з використанням особливої технології обробки.

Кольорова гамма намистин

Виробник з Чехії пропонує широку кольорову палітру намистин. В цілому їх можна розділити на 5 основних груп:

  • Прозорі (транспарентні);
  • Алебастрові (напівпрозорі);
  • Непрозорі (опакові з соковитими насиченими кольорами);
  • Атласні;
  • Комбіновані (виготовляються вручну).

Додаткову різноманітність вносить обробка поверхні намистин. Найбільш популярна иризація в колірних гаммах: сфінкс, зелений, блакитний/синій, бурий, червоний, веселковий, а також люстром.

Додатковим способом декорування намистин є покриття дірок. Для цього найчастіше використовується срібне покриття, яке надає відмінності круглим і квадратним діркам (у квадратних, завдяки срібному покриттю створюється дивовижний дзеркальний ефект).

Купити бісер Preciosa Ornela оптом в Україні

На нашому сайті Ви можете купити або замовити дрібним оптом бісер і намистини від чеської компанії Preciosa Ornela. Ми пропонуємо дешеві ціни і найзручніші умови для закупівлі чеського бісеру!

Ознайомтеся з нашою продукцією